Zaprezentuj swój projekt podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich !

Jeżeli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i chciałbyś pokazać, co udało Ci się osiągnąć lub zbudować w regionie dzięki środkom unijnym, przyłącz się do akcji promocyjnej i w dniach 17-19 września weź udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich.

Na terenie województwa pomorskiego DOFE odbędą się już dziewiąty raz, a  w tym roku będą przeprowadzone w formule hybrydowej.

To właśnie Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w Gdańsku we wrześniu 2013 roku zainicjował te wydarzenia. DOFE jest to wydarzenie skupiające przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów korzystających z funduszy europejskich na terenie całego kraju.

Dzień Otwarty w Państwa projektach, nie musi być wielką, spektakularną imprezą. Może nim być udostępnienie bezpłatne lub ze zniżką codziennej oferty
czy też organizacja dodatkowego wydarzenia. To co wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji, to wydarzenia w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, szpitali, zakładów produkcyjnych a nawet oczyszczalni ścieków, również ciekawi i przyciąga mieszkańców.

Mogą Państwo zaplanować zarówno wydarzenie w formule on-line jak i tradycyjnie zaprosić beneficjentów do siebie.Bez względu na wybór formatu wszystkie pomorskie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach DOFE, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu oraz na Facebooku na profilu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Do udziału w Państwa wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach.

Główny organizator, czyli Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przeprowadzi konkurs dla Beneficjentów oraz konkurs dla ogółu społeczeństwa, a także konkursy na Facebooku. Koordynatorem Dni Otwartych w województwie pomorskim jest Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, a koordynatorem akcji ogólnopolskiej Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przy wsparciu i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi.

Zachęcamy do dołączenia do Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Zgłoszenie udziału w akcji możliwe będzie poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.dniotwarte.eu w terminie do 31 sierpnia 2021 r. O możliwości zgłoszenia się przez stronę poinformujemy Państwa w terminie późniejszym, kiedy ruszy strona Dni Otwartych.