Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w IV edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w terminie 18-21 maja 2017 r. Wydarzenie to organizowane przez Ministerstwo Rozwoju przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi  ma na celu promocję projektów współfinansowanych z Funduszy Europejskich. Przedsięwzięcie to ma polegać m.in. na udostępnieniu publiczności zrealizowanego projektu poprzez  otwarcie miejsc na co dzień niedostępnych, udostępnianie za zniżką lub bezpłatnie codziennej oferty lub organizację dodatkowego wydarzenia. Udział w Dniach Otwartych jest okazją do szerokiej promocji Państwa projektów jako dobrych pomysłów na wykorzystanie Funduszy Europejskich oraz Państwa przedsiębiorczych postaw, które mogą stać się inspiracją do sięgnięcia po Fundusze Europejskie. W 2016 r. w Polsce zorganizowano prawie 1000 wydarzeń, które łącznie odwiedziło 220 tysięcy uczestników. Do udziału w Państwa wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne. Najciekawsze wydarzenia i projekty mają szanse na dedykowane programy i audycje.

Zgłoszenie udziału w akcji możliwe będzie poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego, który opublikowany zostanie na stronie www.dniotwarte.eu w marcu br.

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego telefon: 58 32 68 330 lub 58 32 68 756; mail: e.bielecka@pomorskie.eu lub e.jedrzejewska@pomorskie.eu

.